Зріст
Середній зріст голландського чоловіка – 183 см

Найвищі чоловіки мешкають у Нідерландах, а найвищі жінки – у Латвії. Такими виявились результати дослідження, проведеного за підтримки Всесвітньої організації охорон, передає bbc.com.

Учені з’ясували, що середній зріст голландського чоловіка – 183 см. До першої п’ятірки країн із найвищими чоловіками також потрапили Бельгія, Естонія, Латвія і Данія. У жінок – Нідерланди, Естонія, Чехія та Сербія. Українки посіли десяте місце.

Дослідники зазначають, що наразі перші місця в рейтингу найвищих людей посідають європейці. Щоправда, вони вже вичерпали потенціал до збільшення зросту. А от жителі Східної Азії істотно додали в зрості. Японці, китайці і корейці зараз значно вищі, ніж були 100 років тому.

Найнижчі чоловіки – в Східному Тиморі (у Малайському архіпелазі). Їхній зріст становить 160 см. Батьківщина найнижчих жінок – Ґватемала (менше 150 см).

_90516906_tallest_people_inf624У рамках дослідження учені відстежили тенденції змін зросту серед представників 187 країн світу з 1914 по 2014 рік. Вони з’ясували, що найбільше за минуле століття в зрості додали іранці (стали на 16 см вищими). Серед жінок більше за всіх підросли мешканки Південної Кореї, середній зріст яких збільшився на 20 см порівняно з початком минулого століття.

Читайте: Зіркою Інтернету став чоловік, який нюхає та курить найгостріший перець (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ