референдум
Наразі 44,5% голландців готові підтримати ратифікацію Угоди про асоціацію України та ЄС

Кількість прихильників підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які готові проголосувати «за» на референдумі в Королівстві Нідерланди, зростає, інформує видання Volkskrant.

За даними соціологічних досліджень, наразі 44,5% голландців готові підтримати ратифікацію Угоди про асоціацію України та ЄС.

При цьому, як наголошує газета, ще у грудні минулого року підтримати Угоду були готові лише 38% мешканців Нідерландів.

Водночас, станом на сьогодні більшість опитаних поки що налаштована скептично. 55,5% респондентів відповіли «ні» на запитання, чи підтримають вони на референдумі асоціацію України та ЄС.

Утім, за інформацією соціологів, третина опитаних ще не визначилися з тим, як вони проголосують 6 квітня.

Дослідники пояснюють такий поділ між голландцями потужними євроскептичними настроями в суспільстві і неготовністю мешканців королівства до подальшого розширення ЄС на схід.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російські пропагандисти поширили фейкове відео, на якому люди в масках, які удають із себе бійців полку «Азов», погрожували голландцям терактами у разі відмови від підписання Угоди про асоціацію України та ЄС.

Читайте: Волонтери створили для голландців ролик, що спростовує російську пропаганду (відео)

Нагадаємо, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Згідно з проведеним опитуванням, більшість мешканців країни виступають проти ратифікації Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ