Україна-ЄС
В Нідерландах відбудеться референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Виборча комісія Нідерландів ухвалила позитивне рішення щодо проведення референдуму стосовно Угоди про асоціацію Україна–ЄС. Рішення було ухвалено за результатами засідання 14 жовтня, на якому було розглянуто звернення щодо проведення референдуму, передає УНІАН.

Комісія повідомляє, що під зверненням вона отримала 427 тис. 939 дійсних підписів. Референдум відбудеться за шість місяців, для чого буде створено комісію, яка визначить, коли це може відбутися. Явка повинна скласти 30% із загальної кількості тих, хто має право голосу, після чого уряд має вирішити щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Результат референдуму має рекомендаційний характер. Ініціатором проведення референдуму виступила група GeenPeil.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Нідерланди вже ратифікували угоду.

Нагадаємо, Угода про асоціацію Україна – ЄС безпосередньо не передбачає членства в Євросоюзі, але більшість так званих нових членів ЄС змогли наблизитися до своєї мети через процедуру асоціації. Своєю чергою, президент Порошенко впевнений, що Україна повинна виконати умови для подачі заявки на членство в ЄС за 5 років.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ