референдум
6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС

У Голландії планують зняти серіал про корупційні зв’язки Єврокомісії з українцями. Про це на своїй сторінці в Facebook написав активіст української діаспори в Нідерландах Олександр Снідалов.

У центрі сюжету нового серіалу – історія про те, як корупційний Єврокомісар голландського походження намагається допомогти українському мільярдерові-олігарху домогтися прийняття України в ЄС.

«Події стрічки розгортатимуться навколо історії голландки, яка, працюючи в міжнародній нафтовій компанії, познайомилася з українським олігархом-мільярдером. Зрадила йому з чоловіком, народила від нього дитину, тоді розлучилася. І зрештою, пішла на роботу в Єврокомісію. Вона встигла провалити один із проектів компанії, бо український олігарх мав вплив на Єврокомісара, від якого залежала доля проекту. Викривши це, голландка змушує Єврокомісара піти з посади і призначити її своєю спадкоємицею. Голландка стає Єврокомісаром із розширення ЄС», – пише Снідалов.

Серіал планує зняти голландська телевізійно-продюсерська компанія Endemol.

Снідалов повідомляє, що сценарій для фільму написаний Леоном де Вінтером, відомим голландським колумністом, який агітує голландців на майбутньому референдумі проголосувати проти ратифікації Угоди про Асоціацію України та ЄС.

Поширювати цей серіал планують через кабельну мережу KPN. Пілотні серії можуть з’явитися ще до квітневого референдуму.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російські пропагандисти поширили фейкове відео, на якому люди в масках, які удають із себе бійців полку «Азов», погрожували голландцям терактами у разі відмови від підписання Угоди про асоціацію України та ЄС.

Читайте: Волонтери створили для голландців ролик, що спростовує російську пропаганду (відео)

Нагадаємо, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Згідно з проведеним опитуванням, більшість мешканців країни виступають проти ратифікації Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

Читайте: Голландці голосуватимуть проти членства України в ЄС – опитування

БЕЗ КОМЕНТАРІВ