Олівер Стоун – американський режисер та продюсер, володар «Оскара»
Олівер Стоун – американський режисер та продюсер, володар «Оскара»

Відомий голлівудський режисер Олівер Стоун представить альтернативну точку зору на президента Росії Владіміра Путіна. Наразі він працює над документальним фільмом, присвяченим господарю Кремля, пише Zaxid.net.

Про свій задум зробити документальний фільм про Путіна Стоун говорив ще восени 2014 року. Варто зазначити, що  Стоун став одним із авторів фільму «Україна у вогні» про події на Майдані. Для цього він поговорив з президентом РФ Владіміром Путіним, екс-головою України Віктором Януковичем та екс-міністром МВС Віталієм Захарченком. Стоун вважає, що за ситуацією на Майдані стоять США. Він порівнює дії так званих третіх осіб з холодною війною та подіями у Венесуелі.

Довідка: Олівер Стоун – американський режисер та продюсер, володар «Оскара». Відомий насамперед завдяки фільмам «Волл стріт» та «Волл стріт. Гроші не сплять», а також так званій в’єтнамській трилогії: «Взвод», «Народжений четвертого липня» та «Небеса і земля».

1991 року вийшов скандальний фільм Олівера Стоуна «JFK. Кеннеді. Постріли в Далласі». Останнім часом основну увагу він приділяє фільмам про диктаторів. Є автором документальних картин про Фіделя Кастро та Уґо Чавеса.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ