санкційні продукти
У Новосибірську протестуватимуть проти знищення продуктів, заборонених для ввезення в Росію

Пікет проти знищення продуктів, заборонених для ввезення в Росію, пройде в Новосибірську 13 серпня. Про це повідомило місцеве видання «Тайга.инфо». Учасники вимагатимуть роздати імпортну їжу бідним, пише 5 канал.

Акція запланована на вечір 13 серпня, однак місцева влада дозволила його провести не на центральних площах, а лише в одному зі скверів міста, причому запланована кількість учасників – не більше 40 осіб.

Учасники виступатимуть проти знищення «санкційних» продуктів, які, на їхню думку, слід розподілити серед малозабезпечених верств населення. «Знищення продуктів здається нам блюзнірством», – заявила журналістам організаторка акції Алєксандра Налобіна.

За даними видання, на території Сибірського федерального округу вже знищено близько 9 тонн закордонних фруктів і м’яса на виконання указу президента РФ Владіміра Путіна. До слова, ця акція викликала хвилю «тролінгу» з боку користувачів соцмереж та опозиційних ЗМІ, яка не вщухає досі. Для прикладу, напередодні у мережі була оприлюднена пісня «Смерть пармезану» на слова російського поета Андрія Орлова («Орлуші»).

Водночас російський політолог і журналіст Андрій Піонтковський заявив, що російські «контрсанкції» б’ють по кишенях москвичів, адже ціни на продукти в столиці РФ ростуть. «У Кремлі настрої, близькі до панічних. Тому що нові західні санкції торкаються в першу чергу російської верхівки. А що стосується простих людей, то вони дуже страждають від контрсанкцій, ціни на продукти ростуть. Причина – 80% харчів у Москві є імпортованими», – сказав він. «Навіть пропаганда дуже активно не підтримувала цей крок – знищення продуктів. У країні, яка пережила кілька голодів і блокаду Ленінграда, це буде сприйнято як огульний крок», – каже Піонтковський.

Читайте: Битва «Путін проти сиру» спричинила ажіотаж серед інтернет-користувачів (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ