1
Стець: канал іномовлення UА TV з’явиться в кабельних мережах у готелях Єгипту, Туреччини та Болгарії

Український державний телеканал іномовлення UА TV з’явиться в кабельних мережах у готелях Єгипту, Туреччини та Болгарії. Про це міністр інформаційної політики Юрій Стець повідомив на брифінгу, передає УНІАН.

Стець також зазначив, що, як правило, включення іноземних телеканалів до пакетів кабельного телебачення готелів відбувається на платній основі, але він сподівається, що влада цих країн врахує фактор інформаційної безпеки і вдасться домовитися про безкоштовну трансляцію телеканалу.

«Я лобіюю появу телеканалу UА TV в мережах готелів, оскільки вважаю, що «голос» Києва має звучати альтернативою тим 8-10 російським каналам, які мовлять там. Минулого тижня я зустрівся з послами Єгипту, Туреччини та Болгарії, і ми домовилися, що максимум за два тижні можна буде почати трансляцію українського каналу іномовлення. Готелі – це комерційні структури, і вони вимагають, щоби це (мовлення українського каналу, – ред.) була комерційна складова. Але я думаю, що в мене вистачить аргументації переконати, що це не суто комерційне питання і навіть взагалі не комерційне, а це питання ризиків і загроз від інформаційної агресії для всього світу, а не лише для України», – сказав Стець.

Нагадаємо, український державний телеканал іномовлення UА TV розпочав мовлення 1 жовтня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міністр інформаційної політики Юрій Стець заявляє, що може подати у відставку вже 3 грудня після звіту у Верховній Раді про свою роботу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ