Сьогодні парламент навряд чи встигне з призначенням міністрів нового Кабміну
Сьогодні парламент навряд чи встигне з призначенням міністрів нового Кабміну

Голосування за новий склад Кабінету міністрів затягується через неузгодженість позицій щодо кандидатів на посади голів Міненерго, Мінекономіки й Мінздоров’я. Про це повідомляє депутат фракції Блок Петра Порошенка Мустафа Найєм у Twitter.

На посаду міністра енергетики й вугільної промисловості обговорюють кандидатуру Геннадія Зубка й Дмитра Вовка (колишнього голову Нацкомісії з регулювання енергетики й комунальних послуг).

Претендент на міністри економіки невідомий, адже  Дмитро Шимків відмовився від цієї посади. Також вирішується доля Міністерства охорони здоров’я: за словами Найєма, Андрія Реву «збивають».

У свою чергу, заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко не виключив, що сьогодні парламент лише відправить у відставку Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра, призначить нового главу уряду і президію парламенту.

Нардеп висловив думку, що 12 квітня парламент вже не встигне з призначенням міністрів. Він також висловив переконання, що голоси для відставки Яценюка у сесійній залі є.

Як відомо, в Україні триває політична криза. 10 квітня прем’єр Арсеній Яценюк подав у відставку. Його наступником на посаді глави уряду називають нинішнього спікера парламенту Володимира Гройсмана.

Читайте: Порошенко послаблював Яценюка, щоби захистити свої інтереси – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ