Íàðîäíûå äåïóòàòû âî âðåìÿ çàñåäàíèÿ Âåðõîâíîé Ðàäû Óêðàèíû â Êèåâå, 19 ìàÿ 2016 ã. Ôîòî Êîñàðåâ Àëåêñàíäð / ÓÍÈÀÍ
Лещенко опинився в центрі скандалу через придбання квартири за 7,5 млн. гривень

Національне антикорупційне бюро України перевірить придбання народним депутатом від «БПП» Сергієм Лещенком елітної квартири. Про це повідомляє НАБУ на своїй сторінці у Facebook.

«…НАБУ проаналізує і дасть відповідну оцінку нещодавній операції з придбання паном Лещенком у власність нерухомості. Про результати перевірки буде повідомлено додатково», – наголошується у повідомленні.

Раніше глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький доручив НАБУ перевірити законність придбання Лещенком квартири.

«Доручив НАБ України перевірити інформацію, викладену в засобах масової інформації, щодо законності придбання у власність народним депутатом України Сергієм Лещенком квартири в Києві. У разі встановлення ознак злочину, антикорупційними органами буде вжито всіх передбачених законом заходів для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності», – написав він у соцмережі.

Тим часом журналіст Андрій Дзиндзя на своїй сторінці в Facebook висловив припущення, що керівник САП Холодницький «кришуватиме» нардепа та оприлюднив фото, якому останні разом обідають.

«Ух ти, Холодницький хоче кришувати свого друга Сергія Лещенка! Насправді він не може розслідувати Лещенка, адже він був свідком покупки квартири!» – написав журналіст.

111

111Нагадаємо, перший заступник голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, представник фракції «Народний фронт» Павло Пинзеник 7 вересня заявив, що Національне антикорупційне бюро України протягом 24 годин має перевірити діяльність парламентаря від «БПП» Сергія Лещенка та у разі необхідності притягнути його до кримінальної відповідальності.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 вересня в ЗМІ з’явилась інформація, що народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру вартістю 7,5 мільйонів гривень.

Сам нардеп виправдовується тим, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив.

Читайте: «Радикальний» Ляшко назвав Лещенка альфонсом та послав у монастир (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ