Князьков
Князьков відомий тим, що засудив на 8 років співавтора книги «Донецька мафія», екс-партнера Бориса Колеснікова

Суддя, який 2009 року засудив до 8 років позбавлення волі співавтора книги «Донецька мафія», а нині голова Господарського суду Києва Валерій Князьков живе у квартирі площею 288 метрів. Причому оселя оформлена на його тестя, а сам служитель Феміди живе у помешканні за довіреністю. Про це свідчить електронна декларація судді, пишуть Наші гроші.

5-кімнатна квартира розташована на вулиці Протасів Яр, 8. Станом на жовтень 2015 року вона коштувала 3,91 мільйона гривень. Власником квартири і гаражів в цьому ж районі  є 76-річний Володимир Адаменко, який проживає у Донецьку. Це батько дружини судді – Тетяни Князькової.

Варто зазначити, що в попередні роки суддя Князьков квартиру свого тестя не декларував, хоча її купили в серпні 2012 року – через півроку після призначення його головою Господарського суду Києва.

Дружина судді Тетяна Князькова повідомила, що орендує квартиру в столиці на 125 кв.м. у жінки на ім’я Олена Тетеріна. Також вона має у власності дві квартири у Донецьку площею 36 кв.м і 74 кв.м. Сам Князьков також має у власності квартиру в Донецьку (44 кв.м).

Суддя користується двома автомобілями – власним Honda CRV 2004 р.в. і Mercedes-Benz GL 2013 р.в. за довіреністю. Дружина судді їздить на автомобілі Mazda 06 2006 р.в., що зареєстрований на її матір – Людмилу Адаменко.

Раніше Валерій Князьков працював у Ворошилівському суді Донецька. Він відомий завдяки тому, що у 2009 році засудив до 8 років позбавлення волі співавтора книги «Донецька мафія», екс-партнера Бориса Колеснікова по ТРЦ «Білий лебідь» Бориса Пенчука.

2011 року Князькова призначили суддею Вищого господарського суду, а 2012 року – головою Госпсуду Києва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ