Світові лідери постійно піддають критиці кандидата від республіканців Дональда Трампа
Світові лідери постійно піддають критиці кандидата від республіканців Дональда Трампа

Міністр закордонних справ Бразилії Жозе Серра назвав можливість перемоги кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа на виборах президента США «нічним страхіттям». Про це він заявив в інтерв’ю місцевим ЗМІ.

«Я вважаю сценарій, за умови якого Трамп переможе на виборах, нічним страхіттям. Може нічний жах здійснитись в реальності? Якщо це так, я волію не думати про це», – сказав Серра.

Очільник МЗС Бразилії додав, що в американській політиці він завжди симпатизував Демократичної партії.

«Проте, нині йдеться не про те, що потрібно бути демократом. Треба бути розсудливою людиною і хотіти блага для всього світу. Будь-яка людина, яка хоче блага для світу, на мій погляд, має підтримати Гілларі (Клінтон, – ред.)», – наголосив Серра.

Як відомо, світові лідери постійно піддають критиці кандидата від республіканців Дональда Трампа. Зокрема, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що мільярдер кидає виклик світовій політичній еліті. А екс-держсекретар Америки Мадлен Олбрайт дотримується думки, що навіть якщо Трамп не переможе на виборах, тон і зміст його виборчої кампанії вже завдали шкоди національній безпеці США.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, мільярдер Дональд Трамп зробив низку скандальних заяв. Зокрема, він сказав, що США можуть вийти зі Світової організації торгівлі.

Крім того, він заявив, що, якщо Росія нападатиме на країни Балтїі – США спочатку перевірять, як ці держави виконували свої зобов’язання перед Америкою, і лише потім поспішатимуть їм на допомогу.

Читайте: Дональд Трамп: Населення Криму «обрало Росію»

Також, за його словами, в разі обрання главою Білого дому він готовий розглянути питання офіційного визнання Криму російським і зняття американських санкцій проти РФ.

Раніше з’їзд Республіканської партії США всупереч внутріпартійним опонентам більшістю голосів затвердив програму, з якою вона вийде на президентські вибори 8 листопада 2016 року. Як відомо, з неї вилучено зобов’язання надати Україні летальне озброєння.

Читайте: Трамп може виявитися «людиною Путіна» в Білому домі – ІноЗМІ

Нагадаємо, мільярдера Дональда Трампа офіційно затверджено кандидатом на пост президента США від Республіканської партії. Він набрав 1 725 голосів з 2 472 можливих.

Вибори президента США заплановані на 8 листопада.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ