nataliya-korchak
Наталія Корчак оприлюднила е-декларацію

Стало відомо, скільки заробляє голова Національного агентства з питань запобігання корупції. Наталія Корчак оприлюднила свою заробітну платню у новоствореному відомстві.

Декларація чиновниці свідчить, що заробітна плата складає 183,7 тис. грн. Згідно з документом, Корчак і члени її родини не володіють ані нерухомістю, ані авто, ані цінними паперами.

Раніше ЗМІ повідомляли, що голова та члени Національного агентства з питань запобігання корупції зволікають із поданням е-декларацій. Також НАЗК відмовлялося повідомити робочій групі фахівців Нацагентства з питань державної служби та Держпраці розмір зарплати своїх співробітників.

Варто зазначити, що народні обранці також не поспішають оприлюднювати свої декларації в електронному реєстрі. Станом на 4 жовтня першим, хто це зробив, був представник фракції «Народний фронт» Михайло Гаврилюк.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер фракції БПП Ігор Гринів запропонував внести зміни до закону про запобігання корупції та закрити відомості з декларацій для загального користування.

Така ініціатива викликала резонанс у суспільстві. 3 жовтня, активісти провели під стінами Ради пікет з вимогою не саботувати боротьбу з корупцією в державі. Після цього Гринів погодився відкликати законопроект.

Нагадаємо, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провела державну експертизу та видала Атестат відповідності КСЗІ для забезпечення легітимного функціювання реєстру електронного декларування з 1 вересня 2016 року.

Водночас, у перший день роботи система електронного декларування доходів чиновників не дозволяла подати декларацію. До неї внесли низку змін і виправлень, зокрема щодо взаємодії системи е-декларування з бібліотеками електронних ключів. Усі подані до 15 серпня декларації необхідно подати заново.

4 вересня у сертифікованій системі електронного декларування доходів чиновників з’явилися перші декларації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ