Марушевська
Насіров припускає звільнення керівника Одеської митниці Юлії Марушевської до вересня

Голова одеської митниці Юлія Марушевська подала позов проти свого керівника, очільника ДФС Романа Насірова. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Подаю до суду на Романа Насірова за те, що він з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці. Голова ДФС створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоби ті визначили, хто працюватиме на митниці в Одесі. Це свавілля збоку глави ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином», – написала Марушевська.

Марушевська подала проти Насірова ще один позов – через заборону проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів.

«Після того як ми почали провадження щодо особливо резонансних персонажів на керівних посадах, пан Насіров заборонив нам проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів. Це також порушення законодавства і, відповідно, ще один позов. Зауважу, що за останні місяці нам вдалося виявити не один факт зловживання серед керівників всередині служби», – повідомила вона.

«Тепер у нас хочуть забрати навіть теоретичну можливість оновлювати кадри: ми не можемо документувати факти порушень окремих керівників митниці, а ДФС, всупереч закону, присилатиме нам своїх «парашутистів» на митницю. Дві справи передала сьогодні до суду».

Нагадаємо, у травні Юлія Марушевська заявляла, що голова ДФС України Роман Насіров примусив голів регіональних митниць підписати петицію про її звільнення. Також вона кілька разів заявляла, що глава ДФС перешкоджає реформуванню митниці.

У свою чергу, голова Державної фіскальної служба Роман Насіров припускає звільнення керівника Одеської митниці Юлії Марушевської до вересня.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у жовтні 2015 року президент Петро Порошенко без конкурсу призначив заступника голови Одещини Юлію Марушевську керівником Одеської митниці.

Кандидатуру активістки Майдану підтримував одеський голова Міхеіл Саакашвілі, хоча Насіров ставився до неї скептично.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ