Волинець голодуватиме у приміщенні СБУ
Волинець голодуватиме у приміщенні СБУ

Голова Конфедерації вільних профспілок України і Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець оголосив безстрокове голодування просто у кабінеті слідчого СБУ. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Згідно з повідомленням, 16 червня Волинець отримав повістку на допит в СБУ, який було призначено на 18 червня.  Волинець вимагав у кабінеті слідчого СБУ дати відповідь на два запитання: «Хто дав наказ порушувати Закон України «Про профспілки» і міжнародні норми?» та «Коли це припиниться?». Не отримавши відповідей, Волинець оголосив про голодування і заявив, що Конфедерація вільних профспілок України планує звертатися до міжнародних структур, аби вони дали належну оцінку діям нинішньої української влади.

Згодом Волинець по телефону розповів, що перед допитом мав розмову із начальником слідчого управління генерал-майором СБУ Василем Вовком і слідчим СБУ (прізвище невідоме), і повідомив їм про неприпустимість втручання правоохоронних органів у діяльність профспілок, а також неприхованого тиску на голів первинних профспілкових організацій. «Держава тривалий час не реагувала на численні звернення шахтарів у зв’язку з невиплатою заробітної плати, а тепер ще й намагається залякати найактивніших профспілкових діячів. У мене складається таке враження, що всі управління СБУ зараз займаються виключно профспілками», – наголосив Михайло Волинець.

Як стало відомо, шахтарі Львівщини на знак підтримки Михайла Волинця 19 червня планують розпочати голодування біля адмінприміщення ДП «Львіввугілля».

Нагадаємо, у Києві відбувся з’їзд шахтарів України, який ухвалив звернення до Президента з вимогою відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина. Шахтарі також вимагали скликати засідання РНБОУ для врегулювання кризової ситуації у галузі. Якщо влада проігнорує постанови з’їзду, шахтарі погрожували загальноукраїнськими страйками.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ