місцеві вибори
У Луцьку та Чернівцях перемогли чинні мери

За результатами опрацювання інформації зі всіх 83 дільниць Луцька, перемогу у другому турі мерських перегонів здобув чинний міський голова Микола Романюк. Про це повідомило місцеве видання Район.Луцьк.

Його підтримало 57% лучан. Прихильними до Олександра Товстенюка були 43% жителів Луцька. Остаточні результати другого туру виборів Луцького міського голови оголосять згодом.

У Чернівцях також опрацьовано 100% протоколів дільничних виборчих комісій з повторного голосування на виборах Чернівецького міського голови. Про це у Facebook інформує Чернівецька міська виборча комісія. Попередні результати наступні: Олексій Каспрук (чинний міський голова) – 64,47%, Віталій Михайлишин – 35,53%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у другому турі виборів міського голови Хмельницького, за попередніми даними, переміг представник Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Симчишин, за якого проголосували понад 42 тисячі жителів міста.

Нагадаємо, в Івано-Франківську, згідно з протоколами дільничних виборчих комісій, перемогу на виборах міського голови здобув представник ВО «Свобода» Руслан Марцінків.

За результатами 100% протоколів районних ТВК, чинний очільник столиці Віталій Кличко переміг у другому турі виборів київського міського голови з 392 тис. 614 голосами виборців (66,5%). Суперник Кличка Борислав Береза набрав 197 тис. 844 голоси виборців (33,51%).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ