Кабмін таки звільнив голову Державіаслужби Антонюка
Кабмін таки звільнив голову Державіаслужби Антонюка

Кабінет міністрів ухвалив рішення звільнити з посади голови Державіаслужби Дениса Антонюка. Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури.

Рішення про звільнення було ухвалене у п’ятницю за поданням міністра інфраструктури Андрія Пивоварського. Тепер має відбутись відкритий конкурс з обрання очільника для Державіа.

Як відомо, 26 червня голова одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі різко розкритикував Антонюка через ухвалені Державіаслужбою рішення про допуск та недопуск низки авіакомпаній на ринок України і, зокрема, Одеси. Наступного дня президент Петро Порошенко заявив, що Антонюк буде відсторонений, а у його відомстві проведуть службове розслідування.

Пізніше Антонюк написав генпрокуророві Віктору Шокіну заяву про незаконне відсторонення від посади через неправомірні, за його словами, дії очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. У середу, 2 вересня, Антонюк повернувся до виконання обов’язків у зв’язку з закінченням розслідування.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вчора, 3 вересня, Саакашвілі заявив, що український уряд контролюють олігархи. Зокрема, він обурився тим, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відмовився розглянути доповідь щодо вартості авіаперельотів і діяльності голови Державіаслужби Дениса Антонюка, який був відсторонений після скандалу, але вже повернувся на посаду. «З яких інтересів виходить Яценюк – Коломойського чи десятків мільйонів пасажирів України? Вчора Яценюк ухвалив рішення на користь Коломойського. Так, як він регулярно ухвалював рішення на користь Ахметова та інших… Контролюють український уряд усі ці олігархічні інтереси», – заявив голова Одеської ОДА.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ