Ігор Дорошенко 2
Дорошенка підозрюють у причетності до розкрадання 870 мільйонів гривень банківських коштів

Шевченківський райсуд Києва заарештував колишнього голову правління банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенка на два місяці з правом внесення 137,8 млн. гривень застави. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Зазначається, що рішення щодо можливого оскарження ухвали суду в апеляційному порядку розглядатимуть після вивчення її тексту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 12 серпня прокуратура міста Києва повідомила про підозру колишньому голові правління у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ст. 218-1 КК України. Водночас тоді ім’я підозрюваного не назвали. Було відомо лише, що він причетний до розкрадання 870 мільйонів гривень банківських коштів та доведення банку до неплатоспроможності.

Раніше керівник столичної поліції Андрій Крищенко повідомив, що у керівників банку «Михайлівський» 12 серпня проходять обшуки.  Також він додав, що одному з керівників вже оголосили про підозру і відвезли у відділок.

Як повідомляв Інформаційний акцент, 9 серпня кілька сотень вкладників банку «Михайлівський» перекрили рух автотранспорту на вулиці Хрещатик в центрі Києва, вимагаючи повернення коштів.

Як відомо, 13 липня виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалила рішення від 12 липня 2016 року про початок процедури ліквідації ПАТ «Банк Михайлівський» з 13 липня 2016 року та делегування повноважень ліквідатора банку Юрію Ірклієнку.

23 травня правління Національного банку ухвалило рішення про віднесення ПАО «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.

З 15 липня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав виплати вкладникам ліквідованого банку, які триватимуть до 26 серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ