Олег Тягнибок
Олег Тягнибок

Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок в інтерв’ю виданню Цензор.Нет заявив, що його політсила ніколи не гналася за рейтингами. За його словами, основне завдання, які ставлять перед собою українські націоналісти, – докорінна зміна системи влади в країні, реалізація вимог Революції гідності і недопущення реваншу диктатури.

Відповідаючи на запитання щодо останніх обшуків у «свободівців» та судів, які над ними відбуваються напередодні місцевих виборів у контексті рейтингів політсили, лідер «Свободи» сказав: «Нам наплювати на наші рейтинги. Так було завжди. Ми, націоналісти, зібралися в партію, тому що світоглядно є однаковими. Як би це пафосно не звучало, нас турбує Україна, українці, реалізація вимог Революції гідності – ліквідація наслідків правління режиму Януковича, недопущення реваншу та докорінна зміна системи влади в країні. Якби ми хвилювалися за рейтинги – навіть на Майдані себе по-іншому поводили. Треба було лиш додати пару крапель популізму – і рейтинги зростали б. Але чи буде це на користь державі? – Ні. На той час ми йшли на жертви заради перемоги над режимом Януковича.

Коли я виступав на нашому останньому з’їзді, сказав: «Сьогодні, коли політично репресують націоналістів, зокрема наших побратимів-«свободівців», у нас перше, що є на порядку денному, це не вибори. Вони все одно відходять на другий план. Зараз головне – боротьба проти репресій та реваншу диктатури». Ці мої слова зустріли бурхливими оплесками».

Утім, Тягнибок додав: попри зосередження організації на боротьбі проти політичних репресій, країна буде здивована результатами «Свободи» на виборах.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ