Головний архітектор Києва ховається від звільнення на лікаряному

Сергій Целовальник
Кличко звільнив Сергія Целовальника

Мер Києва Віталій Кличко звільнив головного архітектора Києва Сергія Целовальника та двох його заступників. Про це на своїй сторінці у Твіттері написала прес-секретар Кличка Оксана Зінов’єва.

У свою чергу у прес-службі Київради також підтвердили звільнення, але при цьому додали, що Целовальник перебуває на лікарняному. За законом, під час лікування людину звільняти не можна. Згідно з розпорядженням Кличка від 23 вересня, тимчасово виконуючим обов’язки головного архітектора є Андрій Куделін.

У коментарі Кличка щодо звільнення Целовальника, який пізніше з’явився на сайті Кличка, уточнюється, що «давно стоїть питання про наведення ладу в сфері зовнішньої реклами та упорядкування ситуації з МАФами, але досі до кінця проблеми не розв’язані».

Також Кличко поскаржився на засилля реклами та МАФів у Києві і додав, що такої її кількості він не бачив у жодному місті світу. «Тому, за результатами незадовільної роботи за даний період, я ухвалив рішення звільнити головного архітектора і двох його заступників із займаних посад. Проведемо конкурс і візьмемо тих людей, які здатні навести лад у цій сфері та працюватимуть чесно та відповідально. А з очільниками управлінь будемо розбиратися окремо», – сказав Кличко.

Сергій Целовальник був головним архітектором Києва з серпня 2010 року. Він відомий своїми неоднозначними ідеями щодо забудови Києва. Зокрема, на початку вересня він заявив про намір знести стадіон «Динамо» або Арку дружби народів і на цьому місці збудувати Пантеон слави.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ