Сергій Целовальник
Кличко звільнив Сергія Целовальника

Мер Києва Віталій Кличко звільнив головного архітектора Києва Сергія Целовальника та двох його заступників. Про це на своїй сторінці у Твіттері написала прес-секретар Кличка Оксана Зінов’єва.

У свою чергу у прес-службі Київради також підтвердили звільнення, але при цьому додали, що Целовальник перебуває на лікарняному. За законом, під час лікування людину звільняти не можна. Згідно з розпорядженням Кличка від 23 вересня, тимчасово виконуючим обов’язки головного архітектора є Андрій Куделін.

У коментарі Кличка щодо звільнення Целовальника, який пізніше з’явився на сайті Кличка, уточнюється, що «давно стоїть питання про наведення ладу в сфері зовнішньої реклами та упорядкування ситуації з МАФами, але досі до кінця проблеми не розв’язані».

Також Кличко поскаржився на засилля реклами та МАФів у Києві і додав, що такої її кількості він не бачив у жодному місті світу. «Тому, за результатами незадовільної роботи за даний період, я ухвалив рішення звільнити головного архітектора і двох його заступників із займаних посад. Проведемо конкурс і візьмемо тих людей, які здатні навести лад у цій сфері та працюватимуть чесно та відповідально. А з очільниками управлінь будемо розбиратися окремо», – сказав Кличко.

Сергій Целовальник був головним архітектором Києва з серпня 2010 року. Він відомий своїми неоднозначними ідеями щодо забудови Києва. Зокрема, на початку вересня він заявив про намір знести стадіон «Динамо» або Арку дружби народів і на цьому місці збудувати Пантеон слави.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ