Насіров
У Насірова знайшли ще одну квартиру в Лондоні

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров має ще одну квартиру у Лондоні, яку не вказав у своїй декларації про доходи за 2014 рік. Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на витяги із Британського реєстру нерухомості.

Йдеться про трикімнатну квартиру №22 в будинку Фоллоуфілд по вулиці Леннокс Роуд на півночі Лондона. За даними ріелторських сайтів, її вартість становить близько 240 тисяч фунтів. Насіров володіє цією квартирою на правах leasehold – довгострокової оренди, яка зазвичай укладається на термін від 40 до 125 років. Оформлене це право було в 2005 році, заплатили за нього £120 тисяч, і як свідчить витяг, ці кошти були взяті в кредит у банку HSBC Bank PLC. Згідно з офіційною біографією Насірова, на час придбання цієї нерухомості він працював у приватних міжнародних компаніях і мав свій приватний бізнес у Лондоні: у 2005 році він разом з батьком заснував тут компанію Nasirov LLP.

Контактною адресою Романа Насірова як засновника цієї компанії у британському реєстрі була вказана ця сама квартира на Леннокс Роуд. Фірма була ліквідована у 2009 році, коли Насіров повернувся працювати в Київ. Назва компанії Nasirov LLP досі відображається на картах Google під час пошуку за цією адресою.

Окрім того цю ж адресу на Леннокс Роуд Насіров вказував при оформленні у 2007 році договору на купівлю іншої нерухомості в Лондоні – квартири №5 у будинку по вулиці Лаймхарбор 3, тієї самої, дані про котру оприлюднив у вересні екс-заступник Насірова по ДФС Костянтин Лікарчук.

Як відомо, тоді Насіров заявив, що не володіє цією квартирою. Але, згідно з цими документами, Насіров сплатив третину від вартості квартири (£96 тис. від загальної £275 тис.), і мав сплачувати щорічно іще по £8 250.

Згідно із затвердженою формою подачі декларації про доходи, Насіров зобов’язаний надати інформацію про все майно, що «перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта». Однак у декларації чиновника за 2014 рік у відповідному розділі про нерухомість стоять прочерки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ