Головний ідеолог РПЦ кличе росіян влаштувати ще масштабнішу війну, щоб «оздоровитися»

Путін, війна
Керівництво РПЦ підтримує мілітарістські плани Кремля

Головний ідеолог Російської православної церкви (РПЦ), голова Синодального відділу «зі взаємодії Церкви та суспільства» Всєволод Чаплін докладно пояснив необхідність участі громадян Російської Федерації в новому військовому конфлікті, набагато більшому, ніж нинішнє протистояння у східній Україні. Про це він заявив в прямому ефірі радіостанції «Ехо Москви».

«Мир довгим не буває, мир зараз довгим, слава Богу, не буде. Чому я кажу «слава Богу?» – Суспільство, в якому занадто багато ситого та спокійного, безпроблемного, комфортного життя, це суспільство, залишене Богом, це суспільство довго не живе», – підкреслив православний функціонер.

За його словами, така війна стане запорукою духовного оздоровлення російського суспільства, «відновленням балансу між світськістю та релігійністю». «… Баланс між світськістю і релігійністю, врешті-решт, напевно, виправить сам Бог, втрутившись в історію й надіславши страждання. Страждання, які в цьому випадку підуть на користь. Тому що вони дозволять отямитися тим, хто занадто звик жити тихо, спокійно і комфортно. Доведеться пожити інакше. І ось тоді справжній баланс знову намалюється», – впевнений Чаплін.

Нагадаємо, що після того як РПЦ очолив патріарх Кіріл (Гундяєв) в Росії виникла не прихована церковна антиукраїнська пропаганда. З початком війни кількість різких заяв керівництва Московської Патріархії на адресу України та її народу різко збільшилася.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Алєксандр Лукашенко і московський патріарх Кіріл вирішили разом залагоджувати конфлікт на Донбасі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ