Путін, війна
Керівництво РПЦ підтримує мілітарістські плани Кремля

Головний ідеолог Російської православної церкви (РПЦ), голова Синодального відділу «зі взаємодії Церкви та суспільства» Всєволод Чаплін докладно пояснив необхідність участі громадян Російської Федерації в новому військовому конфлікті, набагато більшому, ніж нинішнє протистояння у східній Україні. Про це він заявив в прямому ефірі радіостанції «Ехо Москви».

«Мир довгим не буває, мир зараз довгим, слава Богу, не буде. Чому я кажу «слава Богу?» – Суспільство, в якому занадто багато ситого та спокійного, безпроблемного, комфортного життя, це суспільство, залишене Богом, це суспільство довго не живе», – підкреслив православний функціонер.

За його словами, така війна стане запорукою духовного оздоровлення російського суспільства, «відновленням балансу між світськістю та релігійністю». «… Баланс між світськістю і релігійністю, врешті-решт, напевно, виправить сам Бог, втрутившись в історію й надіславши страждання. Страждання, які в цьому випадку підуть на користь. Тому що вони дозволять отямитися тим, хто занадто звик жити тихо, спокійно і комфортно. Доведеться пожити інакше. І ось тоді справжній баланс знову намалюється», – впевнений Чаплін.

Нагадаємо, що після того як РПЦ очолив патріарх Кіріл (Гундяєв) в Росії виникла не прихована церковна антиукраїнська пропаганда. З початком війни кількість різких заяв керівництва Московської Патріархії на адресу України та її народу різко збільшилася.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Алєксандр Лукашенко і московський патріарх Кіріл вирішили разом залагоджувати конфлікт на Донбасі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ