Марс
Глава SpaceX запропонував скинути бомбу на Марс

Керівник компанії SpaceX, геній ІТ-технологій Ілон Маск запропонував зробити планету Марс більш гостинною для людини. Виступаючи на одному із популярних шоу, Маск заявив, що створити сприятливу атмосферу на Червоній планеті можна досить швидко, якщо скинути термоядерну бомбу, повідомляє Bloomberg.

Маск запропонував два альтернативні варіанти: мирний і не дуже мирний. За його словами, сприятливу атмосферу на Марсі можна створити шляхом насичення її парниковими газами. Однак це потребує надто багато часу. Значно ефективнішою буде, на його думку, термоядерна бомба, якщо її скинути на полюси. Маск упевнений, що вона зігріє атмосферу набагато швидше.

Підприємця запитали про те, ким він бачить себе: супергероєм чи суперлиходієм. На це Маск відповів, що не хоче бути класифікований за жодною з цих категорій. «Я намагаюся робити корисні речі», – підкреслив мільярдер, який крім SpaceX, керує Tesla Motors Inc. «Гадаю, найголовніше, що ми повинні вирішити в цьому столітті, – це питання стійкої енергетики», – додав Ілон Маск.

Журнал Esquire в 2008 році включив Маска в список найбільш впливових людей XXI століття. У червні 2011 року його нагороджено премією Хайнлайна за досягнення в комерціалізації космосу. У лютому того ж року журнал Forbes включив Маска в список 20 найбільш впливових CEO у віці до 40 років. У листопада 2013 року Fortune Magazine назвав його бізнесменом року, а The Wall Street Journal назвав Маска «CEO року».

Читайте:  Учені з NASA виявили на Марсі скло, що може містити сліди життя

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ