Тетяна Козаченко
За словами Козаченко, офшор компанії Drinks Inс – не єдиний, де вона могла виступати в якості адвоката

Начальник люстраційного департаменту Міністерства юстиції Тетяна Козаченко була посередником компанії Drinks Inс (Багами), коли вела юридичну практику. Так вона прокоментувала «панамські архіви» та додала, що не є ані бенефіціаром, ані власником. Про це пише Українська правда.

«Це моє прізвище і моє ім’я… У свій час, коли я займалася юридичною практикою, я писала листи, представляла інтереси компанії… А я зараз направила смску юристам, які супроводжують цю компанію (Drinks), щоби вони мені надали копії документів про те, що я перестала бути їхнім представником», – повідомила Козаченко.

4a7fb70-kozachenko-consultant«Жодні представницькі функції мною не здійснювалися, починаючи з 1 листопада 2014 року. Відтоді, як я була призначена на посаду в Мін’юст, жодного юридичного документа в рамках представницьких функцій я не підписувала», – сказала вона та пояснила, що «не є ані бенефіціаром, ані власником».

«У мої обов’язки входило обслуговування української компанії, власником якої є ця компанія. Я супроводжувала дочірнє підприємство цієї офшорної компанії, які в Україні виробляли продукцію. Drinks – це напої… соки «Смак». Супроводжуючи справи цих українських компаній, я надавала їм консалтингові юридичні послуги», – пояснила Козаченко.

За її словами, це не єдиний офшор в Україні, де вона могла виступати в якості адвоката.

«Я навіть не пам’ятаю кількість компаній, до яких я могла мати відношення, представляючи їх як юрист», – додала чиновниця.

Козаченко заявила: якщо хтось захоче провести її через поліграф – вона готова.

 Компанію Drinks заснували у жовтні 1997 року. Стара назва компанії – Lanbaham Corporation. За даними ЗМІ, заснував «БКС–Соки», соки «Смак» Анатолій Юркевич.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував базу даних з інформацією про понад 200 тисяч офшорних компаній з «панамського архіву». Інтерактивна база даних дозволяє знайти ім’я власника офшорів і пов’язаних із ним компаній.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ