міліція
Міліцію Закарпаття чекає ретельна комплексна перевірка

Міліцію Закарпаття чекає ретельна комплексна перевірка. На час її проведення від посади відсторонено начальника Мукачівського міськвідділу міліції. Про це на своїй сторінці Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, нещодавно призначений керівник УМВС України в Закарпатській області Сергій Князєв доповів про вилучення у мисливців 39 автоматів, які передано на перевірку. Зброю перевірять на предмет причетності до стрілянини в Мукачевому 11 липня.

«За три дні вручили 141 повістку в армію контрабандистам та іншим «патріотам у камуфляжі», які тікають за кордон. Накрили по області 11 залів з гральними автоматами, рулетками, «ай-боксами» і комп’ютерами (перспектива – ще до сотні), все під санкцію судді. У Чопі накрили дві адреси з нелегалами з Афганістану – всього сім чоловік», – повідомив міністр.

У зв`язку з цим на Закарпаття відряджено бригаду для проведення комплексної перевірки діяльності Управління МВС по всіх напрямках. На час перевірки відсторонено від посади начальника Мукачівського міського відділу міліції Віталія Шимоняка. За підсумками перевірки його роботи буде ухвалено рішення про подальше перебування на посаді. Також Аваков нагадав, що з 27 липня починається набір до нової патрульної поліції Закарпаття.

Нагадаємо, 11 липня в Мукачеві стався конфлікт між представниками «Правого сектора» і людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо. В ході зіткнень постраждали 14 осіб.

Президент України Петро Порошенко виніс події в Мукачевому на обговорення Воєнного кабінету РНБОУ, де заявив, що суть конфлікту на Закарпатті – перерозподіл потоків контрабанди. Після цього було звільнено низку закарпатських чиновників, зокрема, і губернатора. Верховна Рада створила тимчасову комісію, а Закарпатську ОДА очолив Геннадій Москаль.

Читайте: Балога: Київ планував руками «Правого сектора» звільнити ринок контрабанди для себе

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ