Юрій Золуля має несплачені штрафи
Юрій Золуля має несплачені штрафи

Новий очільник львівської патрульної поліції Юрій Зозуля неодноразово порушував правила дорожнього руху і досі не сплатив штрафи. Про це повідомляють Українські новини

Зозуля пообіцяв відзвітувати перед журналістами, коли заплатить усі штрафи , але не уточнив, на яких саме правопорушеннях його ловили співробітники міліції. Крім того, він не назвав причини, чому досі не сплатив штрафи.

Нагадаємо, у серпні Зозулю оштрафували за перевищення швидкості на 50 км/год на трасі Київ-Чоп. ЗМІ писали, що з 2013 року Зозулю 7 разів оштрафували за порушення ПДР. Шість штрафів він отримав за перевищення швидкості, ще один – за те, що не пропустив пішохода.

Читайте: Головного поліціянта Львова обікрали у перший день на роботі

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію.  Президент підписав його 4 серпня. 4 липня нові поліцейські патрулі вийшли працювати на вулиці Києва. При цьому одразу встигли засвітитися в трьох ДТП та порушенні правил дорожнього руху.

Голова МВС Арсен Аваков обіцяє, що протягом двох місяців в лавах міліції відбудеться переатестація особового складу з подальшим переформатуванням у поліцію.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ