olena-nazarenko-folksvagen-tiguan-kopiia
Дружина Назаренка їздить на Volkswagen Tiguan 2011 року випуску

Очільник Державної прикордонної служби Віктор Назаренко не вніс у декларацію про доходи жодного авто, водночас його близькі родичі володіють автопарком вартістю приблизно 5 мільйонів гривень. Про це йдеться в розслідуванні журналістів для програми Наші гроші з Денисом Бігусом.

Таким чином, очільник ДПСУ Віктор Назаренко вказав, що хтось із членів його родини, найімовірніше, дружина Олена Назаренко, їздить на Volkswagen Tiguan 2011 року випуску. Зараз такі автівки із пробігом коштують до $ 25 тис. залежно від комплектації.

На дочку Назаренка  – Ірину Диковицьку – зареєстрований Volkswagen Touareg 2012 року, придбаний у рік випуску. Зараз навіть із пробігом у понад 100 тис. км. така машина коштує до $40 тис.

Також в рік  випуску на Назаренко зареєстрований новий седан представницького класу Hyundai Grandeur, вартістю 30-35 тисяч доларів (залежно від комплектації). Варто зазначити, що дочка глави ДПСУ в декреті, бізнесу ніколи не мала.

Свекруха Назаренка – Галина Диковицька – у 2014 році зареєструвала новий Volkswagen Touareg. Свекор – Володимир Диковицький – 2008-го року придбав новий Mitsubishi pajero 3 (30-45 тис. доларів).

2

galina-dikovitska-folksvagen-toureg-2014Дружина сина Назаренка – Марія – в 15 році придбала нову Honda Аccord 2015 року випуску (від $30 тис). Син Олександр Назаренко до 2014 працював в ДПСУ начальником мукачівського прикордонного загону, потім – у військовій прокуратурі. Нині, за даними джерел програми, працює в СБУ. Марія Назаренко реєструвалася співзасновницею фермерського господарства «Юлія плюс».

mariia-nazarenko-khonda-akkord

За підрахунками журналістів, приблизна вартість автопарку родини очільника ДПСУ за скромними підрахунками перевищує 200 тисяч доларів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ