Анатолій Матіос
Анатолій Матіос

В ефірі телепрограми «Люди. Hard Talk. LIVE» головний військовий прокурор Анатолій Матіос обурився вибірковістю українського правосуддя. За його словами, він не розуміє, чому судді відпускають під домашній арешт командира роти «Беркута», якого підозрюють у злочинах проти Майдану, а справжній українець Юрій Сиротюк перебуває за ґратами.

«Але це є справжній українець, і я як українець не розумію: командир «Беркута», якого підозрюють у злочинах в Маріїнському парку проти десятків людей, які відстоювали європейський вибір, – він на домашньому арешті, а Сиротюк, який, напевно, від зневіри (…) вчинив злочин – арештований. У частини суспільства збивається фокус, коли таке стається, настає анархія і хаос. Не можна цього допускати!» – заявив Матіос.

Нагадаємо, що 11 вересня Печерський районний суд міста Києва арештував заступника голови партії «Свобода», автора терміна «Революція гідності» Юрія Сиротюка на 2 місяці тримання під вартою.

Уже 22 вересня Апеляційний суд Києва відхилив апеляційну скаргу Сиротюка та залишив його за ґратами. Відповідне рішення ухвалено під головування судді В. Лашевича. 24 вересня у помешканні Сиротюка провели обшук, який у партії «Свобода» порівняли із обшуками, які відбувалися за часів Сталіна. Сам Юрій Сиротюк під час одного із судів заявив, що його попередили, що він сидітиме.

Водночас, лідер «Свободи» Олег Тягнибок заявив, що влада намагається паралізувати передвиборчу діяльність партії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ