Ліси Волині
Ліси Волині

На Волині новим виконувачем обовязків керівника обласного управління лісового та мисливського господарства призначили Олександра Кватирка – особу з кримінальним минулим. Про це повідомляє власкор видання Інформаційний Акцент у Волинській області.

Кватирко фігурує в скандальному інциденті, що мав місце 2 жовтня 1996 року: у нетверезому стані, разом із тодішнім директором Маневицького держлісгоспу Зиновієм Колісником, він учинив п’яний дебош, який призвів до непокори працівникам міліції та стрілянини в барі поблизу села Оконськ Маневицького району. Винуватці тоді уникли заслуженого покарання через те, що суд застосував до них закон про амністію. Удруге Кватирко потрапив на лаву підсудних через корупційні оборудки в лісовій галузі. Згідно з ухвалою суду, держпідприємству «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» було заподіяно матеріальних збитків щонайменше на 107 тис. грн. Цього разу «справедливий» суд знову закрив кримінальне провадження з формальних підстав – у зв’язку з закінченням строків давності.

Попри це, голова Державного агентства лісових ресурсів України Олександр Ковальчук призначив Олександра Кватирка в. о. голови Волинського облуправління лісового і мисливського господарства.

Цей крок викликав обурення громадськості: під стінами управління Держлісагенства України 18 серпня відбувся пікет із вимогою змінити новопризначеного керівника. Серед протестувальників був і перший заступник голови Волинської облради, представник партії «Свобода» Александр Пирожик. Він назвав дії столичних посадових осіб «нахабним викликом усім волинянам».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ