1913462
Калинчук виконуватиме обов’язки глави департаменту до завершення конкурсу

Міністерство юстиції призначило виконувачем обов’язків директора департаменту з питань люстрації замість Тетяни Козаченко її 23-річну помічницю Анну Калинчук, передають Українськi Новини.

Кандидатуру підтримав міністр юстиції Павло Петренко. За його словами, відставка Козаченко була плановою, бо вона не мала наміру перебувати на державній службі понад два роки.

За його словами, в найближчі два-три тижні відбудеться оновлення складу Громадського люстраційного комітету. А вже після завершення формування нового складу комітету оголосять відкритий конкурс на посаду глави люстраційного департаменту Мін’юсту.

Калинчук також визнала, що виконуватиме обов’язки глави департаменту до завершення конкурсу. За її словами, на тлі скандального призначення Анастасії Дєєвої в МВС очікувала особливого ажіотажу навколо своєї нинішньої посади і ставиться до цього спокійно.

Ганні Калинчук 23 роки, вона народилася в Бориславі Львівської області. Закінчила Національну Острозьку академію, працювала в адвокатському об’єднанні «Юридична компанія «Капітал». Раніше обіймала посаду помічниці директора департаменту з питань люстрації Тетяни Козаченко.

ЗМІ вже встигли проаналізувати записи Калинчук у Facebook. Новий головний люстратор країни під час Євромайдану скаржилася на недостатню активність і боягузтво Арсенія Яценюка, а також на популізм Олега Тягнибока. При цьому зараз Калинчук працює під безпосереднім керівництвом одного з найбільш близьких соратників Яценюка – Павла Петренка.

1913461

БЕЗ КОМЕНТАРІВ