1
Указ про призначення Мельничука під час представлення зачитав перший заступник голови АП Віталій Ковальчук

Головою Київської державної адміністрації призначили Максима Мельничука. Про ухвалене рішення повідомив президент України Петро Порошенко, передає Інтерфакс-Україна.

«Мною було прийнято рішення про призначення Максима Мельничука», – сказав глава держави, представляючи нового голову Київської ОДА 3 лютого.

Указ про призначення Мельничука під час представлення зачитав перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук.

«Дуже важливо, що все його життя пов’язане зі столичним регіоном, з Київською областю. Він молодий академік, доктор наук, талановитий науковець, заслужено став віце-президентом Академії аграрних наук, де відповідав за координацію інвестиційних та інноваційних проектів по всій Україні», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави додав, що новий голова Київської області брав участь у переговорах з ЄС щодо створення ЗВТ.

Порошенко подякував колишньому голові ОДА Володимиру Шандрі за хорошу роботу. Президент також повідомив, що Шандра стане його радником.

За часів Януковича Максим Мельничук працював заступником міністра АПК Миколи Присяжнюка, якого підозрюють у розкраданні коштів із Аграрного фонду в особливо великих розмірах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Шандра написав заяву про звільнення з посади голови Київської ОДА за власним бажанням. Причин такого кроку він не пояснив. Цю посаду Шандра обіймав із березня 2014 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ