Євген Геллер
Геллер під час президентства Януковича очолював парламентський комітет з питань бюджету

Голова Адміністрації Президента Борис Ложкін відгуляв день народження нардепа від групи «Відродження» Євгена Геллера у компанії «уламків» колишньої «Партії регіонів». Це видно на відео, що його оприлюднила програма Схеми.

Святкування відбулося 12 травня у столичному ресторані «Липський особняк». Окрім голови АП, на свято до екс-голови бюджетного комітету Верховної Ради часів Віктора Януковича завітав олігарх Ігор Коломойський, співвласник так званої групи «Приват» Геннадій Боголюбов, спонсор «Опозиційного блоку» депутат Вадим Новінський, парламентарі від «БПП» Артур Палатний, Валерій Іщенко.

Окрім того, були депутати з «Відродження» Віталій Хомутиннік, Олег Кулініч, Антон Кіссе та Олександр Біловол, Ігор Шкиря, Валерій Писаренко, Валентин Нечипоренко, Антон Яценко, Дмитро Святаш, Андрій Шипко, представники «Опозиційного блоку» Андрій Кисельов та Михайло Папієв, екс-голова Одеської ОДА Ігор Палиця й екс-депутат від «Партії регіонів» Володимир Продівус.

Євген Геллер під час президентства Віктора Януковича був впливовим членом «Партії регіонів» і очолював один із ключових парламентських комітетів –  з питань бюджету.

Згідно з опублікованими документами «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, у 2012 році, у той час, коли Євген Геллер обіймав посаду голови бюджетного комітету, людина з таким самим прізвищем і такими ж ініціалами отримала: 400 доларів на переліт, 160 тисяч доларів з позначкою «депутати в коаліцію», 395 тисяч доларів з позначкою «Наша Україна», 500 тисяч доларів з позначкою «ЦВК», 4,9 тисячі доларів з позначкою «аванс п\о», майже мільйон доларів з нерозбірливим призначенням, ще два аванси п\о і два повернення, 70 тисяч доларів з позначкою «Заневський А.П.» (саме таке прізвище мав начальник охорони Януковича).

Найбільша сума –  1 мільйон 420 тисяч доларів з позначкою «Апостол (Коаліція)».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до Національного антикорупційного бюро України документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Він заявив, що ці документи підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

30 травня НАБУ розпочало розслідування за заявою екс-першого заступника голови СБУ Віктора Трепака.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ