Prylypko
Під час революції на Майдані Прилипко переховував на своїх складах автопарк Януковича

Ще одного чиновника-хабарника піймали на Київщині. Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо Гостомельського селищного голови за вчинення шахрайства в особливо великих розмірах. Про це повідомляє сайт прокуратури Київщини.

Посадовець наприкінці 2006 року пообіцяв чоловіку придбати та оформити на нього право власності на земельні ділянки в адміністративних межах Гостомельської селищної ради за ціною по 500 доларів за 0,01 га.

Чоловік погодився на таку пропозицію та в подальшому передав селищному голові 148 тисяч доларів.

«Утім, станом на сьогоднішній день, посадовець жодних взятих на себе зобов’язань щодо придбання та оформлення права власності на земельні ділянку за чоловіком не виконав. Отриманими грошима селищний голова розпорядився на власний розсуд», – йдеться в повідомленні.

Під час здійснення досудового розслідування суд наклав арешт на майно посадовця.

Кримінальне правопорушення відкрите за ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

За даними «Громади Приірпіння» мова йде про Юрія Прилипка.

Під час революційних подій на Майдані Прилипко переховував на своїх складах автопарк президента-втікача Віктора Януковича. На цих же складах активісти нібито знайшли журнали чорної бухгалтерії родини Прилипків, зокрема, зошити, які, ймомвірно, вела донька Прилипка – депутатка Гостомельської ради Ольга.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ