Гігантську голову статуї Леніна викопали в Східному Берліні та виставили на загальний огляд. Про це пише видання dailymail.

Повідомляється, що голова статуї була закопана на околиці Східного Берліна одразу після падіння Берлінської стіни. Голова Ілліча важить 3,5 тонни, виконана з граніту. Сам пам’ятник височів над Східним Берліном заввишки майже 19 метрів і простояв з 1970 по 1991 рік.

Тепер, за словами куратора Цитаделі Шпандау Андреа Тайссена, голова Леніна стане частиною виставки, яка запланована на вересень.

Як відомо, в Україні триває «ленінопад». В Україні пам’ятники лідеру міжнародного комуністичного руху почали зносити восени 2014 року. Загалом, за рік демонтували 504 пам’ятники творцю тоталітарної системи СРСР. За підрахунками Українського інституту національної пам’яті, на сьогодні в Україні залишається ще понад 1700 пам’ятників Іллічу.

Нагадаємо, 9 квітня Верховна Рада ухвалила Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (№ 2558).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ