Гонтарєва
Проблема економіки країни криється в занепаді вітчизняного виробництва

Українцям варто звертати увагу не на курс долара, а «на ціни і вміст холодильника». Таку пораду озвучила в ефірі одного з телеканалів очільниця Національного банку України Валерія Гонтарєва, пише Українська правда.

Вона наголосила, що проблема економіки країни криється не в курсі американської валюти, а в занепаді вітчизняного виробництва.

Поміж тим, Гонтарева зауважила,  що доларизовану економіку неможливо змінити за один рік.

Голова НБУ додала, що головне завдання – перестати думати про курс долара, а почати дійсно дивитися на ціни і на вміст холодильника. А найголовніше завдання всієї економічної політики в країні – щоб у нас було якомога менше імпорту і дорогих імпортних товарів, а більше було власного виробництва і власних товарів, які в нас не мають залежати від курсу долара.

При цьому, Регулятор на понеділок, 21 березня встановив курс долара на рівні 26 грн та 24 коп.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року, Гонтарєва заявляла, що на 2016-й реальний курс американської валюти на рівні 24 грн і 10 коп.

Однак, вже на початку лютого поточного року, вона пояснила обвал гривні сезонними чинниками, до яких ще додалася політична криза у верхівці влади та заявила, що більше не прогнозуватиме курс долара США

Читайте: Українці понесли до банків валютні депозити – НБУ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ