Google
Google створив конкурента Instagram

Американський інтернет-гігант Google представив власний фотосервіс, який, як очікується, складе конкуренцію популярному сервісу Instagram. Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

Згідно з повідомленням, при розробці Google Photos пріоритетною була задача дати користувачам можливість зберігати в одному місці фотографії з будь-яких пристроїв і швидко їх сортувати. Крім того, планується, що новий сервіс дозволить ефективніше шукати потрібний користувачеві знімок. Для цього Google планує використовувати технологію розпізнавання облич, яка дозволить знаходити фотографії людини навіть у випадках, коли вона на них не визначена. Отримати доступ до Google Photos можна буде з будь-якого пристрою, що дозволяє виходити в інтернет. При цьому компанія обіцяє необмежений обсяг сховища для фотографій та підтримку знімків розміром до 16 мегабайт.

Google вже не вперше намагається створити конкурента популярним онлайн-сервісам. Раніше компанія запустила власну соціальну мережу Google+, яка повинна була стати суперником Facebook, проте не змогла домогтися такої ж популярності. Водночас Google зумів розробити мобільну операційну систему Android, яка вважається основним конкурентом iOS від Apple, а також браузер Chrome, який успішно витримав конкуренцію з боку Internet Explorer і Mozilla Firefox.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ