«Ідеї, що змінюють світ»
В Україні запрацював сайт «Ідеї, що змінюють світ»

11 листопада Міністерство освіти і науки за підтримки Google Україна представило проект «Ідеї, що змінюють світ», де кожен зможе запропонувати оригінальну ідею та знайти однодумців для її реалізації, пише УНІАН.

Розробники сподіваються, що цей сайт стане платформою, яка збере разом винахідливих українців і дасть їм можливість об’єднуватися навколо цікавих ідей і втілювати їх у життя у спільних проектах.

На сайті представлена низка видатних винаходів походженням з України, які зробили значний внесок у розвиток різних галузей науки і техніки в усьому світі. Зокрема, гасова лампа, перший електричний трамвай, технологія зварювання у відкритому космосі та перший в континентальній Європі комп’ютер. Є надія, що великі ідеї, як минулого, так і сьогодення, надихнуть сучасне покоління українців на нові звершення та винаходи.

Для того, щоб запропонувати свою ідею, треба натиснути кнопку на головній сторінці проекту «Ідеї, що змінюють світ» і заповнити форму. Після модерації адміністрацією сайту пропозиція з’явиться в розділі «Нові ідеї». Перш ніж запропонувати свою ідею, варто ознайомитися з умовами розміщення інформації. Сайт «Ідеї, що змінюють світ» створено за підтримки Google Україна та його головним розпорядником є Інститут модернізації методів освіти Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, влітку 2015 року в Києві, Львові, Одесі та Івано-Франківську стартувала програма «Школяр-програміст», яка надасть змогу дітям отримати повноцінну освіту програміста з міжнародними сертифікатами ще до закінчення школи.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ