Google
Компанія Google зацікавлена в роботі з Інтернетом на Кубі

Google близький до домовленостей з владою Куби про розвиток на острові Інтернету. Про це заявив президент США Барак Обама в інтерв’ю ABC News, передає Slon.ru.

«Google досяг угоди щодо забезпечення острова широкосмуговим доступом в Інтернету та мережею WiFi», – сказав Обама.

Раніше в березні віце-президент Google Вінтон Серф заявив, що американська компанія зацікавлена в роботі з Інтернетом на Кубі. Конкурентом США став Китай.

Острів Свободи раніше розглядав Інтернет як одне з джерел загрози для національної безпеки. Влада контролює доступ громадян до інформації та можливостей її поширювати.

Проте вже в січні цього року влада Гавани разом з Huawei запустили пілотний проект з надання широкосмугового доступу в історичному центрі міста. А торік обладнання китайської компанії використовували для створення WiFi точок по всій Кубі.

Однак, як відзначає WSJ, для більшості кубинців послуга поки що є занадто дорогою. Доступ в Інтернету коштує на Кубі 2 долари на годину.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  Барак Обама прилетів на Кубу 20 березня. ВІн став першим за 90 років американським президентом, який відвідав острів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ