Почувши Гімн України, автор вирішив покинути Росію
Почувши Гімн України, актор вирішив покинути Росію

Відомий актор Олексій Горбунов, який багато років провів у Москві, розповів, чому ухвалив рішення про переїзд до України – передає Апостроф.

Горбунов зізнався, що коли був на Майдані під час Революції гідності, йому довелося пережити неймовірні емоції. За його словами, почувши український гімн, він раптом усвідомив, що саме в Україні – його коріння, його батьки, друзі.

Актор зізнався, що на 54 році життя вивчив повну версію Гімну України, хоча раніше не бачив у цьому потреби. Саме в той момент, слухаючи гімн на Майдані, він вирішив завершити всі зйомки і переїхати до України.

Додамо, Олексій Горбунов народився у Києві. 1978 року йому не вдалося вступити до Київського театрального інституту імені Карпенка-Карого, тому два роки йому довелося працювати в Театрі імені Лесі України звичайним робітником у костюмерному цеху. 1984 року він закінчив Київський театральний інститут і до 1995 року був актором театру-студії на кіностудії ім. Олександра Довженка.

У 90-ті роки актор часто працював приватним таксистом через кризу на кіностудії Довженка, проте повернувся на зйомки, коли його запросили до багатосерійного фільму «Графиня де Монсоро». Після цього Горбунов здебільшого працював у російському кінематографі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ