АТО
Горлівський напрямок стає гарячою точкою

За минулу добу спостерігачі української сторони СЦКК зафіксували близько 60 порушень режиму припинення вогню з боку проросійських НЗФ, зокрема, із застосуванням забороненої артилерії. Про це повідомив Керівник української сторони спільного центру з контролю та координації припинення вогню генерал-майор Андрій Таран, передає прес-служба центру.

Він зазначив, що порушення режиму припинення вогню відбувалося з використанням 120 мм мінометів та 152 мм артилерії, що є грубим порушенням Мінських домовленостей. За його оцінкою, на 30% збільшилася кількість обстрілів, зросла їх інтенсивність. «Тенденції до зниження кількості випадків припинення вогню ми не спостерігаємо», – зазначив Таран.

За його словами, особливо напружена ситуація була на Горлівському напрямку, який реально стає наступною «гарячою точкою». Так, в н.п. Дзерджинське зафіксована інтенсивна робота важкої артилерії з боку бойовиків по позиціях ЗСУ. Крім того, порушення режиму припинення вогню спостерігались в районі Донецького аеропорту, в н.п. Станиця Луганська, Щастя, Луганське, Мар’янка, Широкино тощо.

У Луганському спостерігачам СЦКК вдалося зупинити вогонь зі 120 мм мінометів о 14.20. Обстріл н.п. Щастя з АГС та СПГ було також зупинено завдяки втручанню СЦКК о 15.40. В Дзерджинському – о 0.30.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, місія ОБСЄ повідомила, що на Донбасі ані уряд України, ані бойовики не закінчили відведення важкого озброєння, як це передбачено Мінськими угодами.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ