Підсумкові дані щодо втрат українського війська та добровольчих формувань оприлюднила на своїй сторінці у Facebook начальник медичного управління та реабілітації бійців ПС («Госпітальєри») Яна Зінкевич. За її інформацією, бій під Білою Кам’янкою (село Староласпинської сільської ради у Тельманівському районі Донеччини) закінчився.

За кілька годин бою (імовірно йдеться і про оборонну фазу протистояння, і про контрнаступ українських частин) загинули троє добровольців ДУК і четверо бійців 72-ї бригади. Позивні загиблих воїнів ПС будуть оголошені після повідомлення близьким. Крім того, «госпітальєри» повідомляють про 5-х поранених з боку ДУК та 6-х із 72-ї та 14-ї бригад ЗСУ. Окрім оприлюднення підсумків бою, медики-волонтери оприлюднили список термінових потреб для операційної.

У свою чергу, голова РНБОУ Олександр Турчинов підтвердив загибель одного бійця ЗСУ, а журналістка Олена Білозерська інформувала про трьох загиблих добровольців ПС.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що сили АТО внаслідок запеклого бою вибили бойовиків з раніше окупованого противником населеного пункту Новоласпи, що на Донеччині.

Фото Facebook

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ