Париж теракт
Господар піцерії в Парижі продав відео теракту за 50 тисяч євро

Французькі ЗМІ дізналися, що власник піцерії Casa Nostra продав британському виданню The Daily Mail відео нападу на свій ресторан терористів за 50 тис. євро. Про це повідомив французький телеканал Francetvinfo, повідомляє Укрінформ.

«18 листопада британська газета Daily Mail транслювала відео нападу на піцерію Casa Nostra на вулиці де ля Фонтен о’Руа в 11 районі Парижа, зняте камерами спостереження. Жертвами цього нападу стали п’ять відвідувачів. Це відео було продане за «золотою» ціною – 50 тис. євро», – зазначили у ЗМІ. Відеокадри про один із терактів в Парижі, поширені британським виданням, стали одними із найбільш приголомшливих.

Свідком оборудки став журналіст Джаффар Аїт Аудіа, який розповів у програмі Petit Journal на Canal+, що наступного після нападу дня прийшов у піцерію, щоби підготувати статтю про її власника, і став свідком його переговорів із журналістом The Daily Mail. Хід переговорів знято прихованою камерою. Спочатку власник піцерії передав кадри поліції. Поліція встановила пароль на відео. Власник піцерії почав торгуватися з британським журналістом і пообіцяв знайти хакера, який мав зламати таємний код, щоб отримати усе відео. «Вартість відео стартувала з 12 тис. євро, згодом сторони домовилися про продаж запису за 50 тис. євро. Після передачі запису жорсткий диск було знищено, щоби забезпечити ексклюзивність зображень», – зазначив Джаффар Аїт Аудіа. The Daily Mail і власник піцерії відмовилися коментувати деталі домовленостей.

Раніше французьке видання Parisien опублікувало свідчення двох молодих жінок, які перебували на терасі піцерії (їх видно на зйомці). На відео видно, що терорист намагався зробити «контрольний постріл», але не зміг застрелити людей, оскільки у нього закінчилися набої.

Нагадаємо, 13 листопада в Парижі була здійснена серія терактів. Невідомі відкрили стрілянину в одному з ресторанів, три вибухи прогриміли біля стадіону Stad de France, де проходив товариський матч футбольних збірних Франції та Німеччини, на якому був присутній французький президент Франсуа Олланд. Крім того, на рок-концерті в театрі Bataclan невідомі захопили заручників. Олланд своїм указом запровадив в країні надзвичайний стан. Незабаром його можуть продовжити на три місяці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ