Гостям Москви пропонують на згадку випити каву зі смаком «ввічливого» Путіна

Кава із зображенням Путіна
Кава із зображенням Путіна

У Росії в одному з московських аеропортів встановили звичайний кавовий автомат з незвичайною кавою всередині. Так, гостям Москви пропонують придбати заморський напій із зображенням Путіна на упаковці, про це повідомив на своїй сторінці у Facebook активіст Олександр Аронець.

«Друзі, я серйозно боюся за психічний стан «братнього» народу. Друг скинув фото кавового автомату з аеропорту Москви. Культ особистості досяг апогею. Ще трохи і Путіна проголосять новим царем Російської імперії. А православна церква прижиттєво проголосить «святим», – написав Аронець.

Примітно, що на упаковках поруч із зображенням Путіна написані також назви смаків кремлівської кави: «Найввічливіший із людей» і «Нас не доженуть».

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

4 КОМЕНТАРІ

  1. Отгадайте-ка загадку. Подлый, маленький, и гадкий.Шизофреник и садист,В прошлом – бывший КГБист.Лезет лапой в дом чужой.Говорит: теперь – он мой.…Хочу новую игрушку,Я люблю играть в “войнушку”.И насрать, что гибнуть будут Не солдатики, а люди.Отгадали? Жмите класс!Это Вова – [email protected]

Comments are closed.