Олег Тягнибок після допиту
Олег Тягнибок після допиту

У Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України відбувся допит керівника партії «Свобода» Олега Тягнибока. Націоналіста допитали з приводу подій 18-20 лютого 2014 року. У підсумку за одним із інцидентів ГПУ перекваліфікувала його статус зі свідка на потерпілого. Тягнибок також не виключає, що у статус потерпілих за цим самим провадженням буде переведено ще кількох народних депутатів-«свободівців» попереднього скликання, передає прес-служба політсили.

Як зазначив Тягнибок допит, серед іншого, стосувався дій «Беркута» щодо активістів Майдану та народних депутатів під час Революції гідності. Зараз слідство виокремило зі справи Майдану низку проваджень за різними подіями.

«Питання до мене щодо Майдану були загального характеру і стосувалися моєї безпосередньої участі в тих подіях. Вочевидь, це було потрібно для протоколу. Ми максимально передали інформацію, зокрема фото- і відеоматеріали, які в нас були. Мені так само продемонстрували відео, але здебільшого взяті з загальнодоступних джерел. Попередили, що в разі необхідності прокуратура може знову запросити для дачі свідчень. Оскільки мене перевели в статус потерпілого, то очевидно, що будуть іще допити. До того ж, я не виключаю, що найближчим часом можуть також допитати інших народних депутатів-«свободівців» VII скликання», – зазначив після допиту Тягнибок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ