ГПУ
ГПУ

Точкою неповернення для Генпрокуратури буде зливання «діамантових прокурорів». Це для них принципова справа, вони її зливають і усі обвинувачення побудують таким чином, що суд прийме, начебто, законне рішення щодо відсутності доказової бази у справі. А далі все це скинуть на команду Каська і Секваралідзе, мовляв вони не підготували доказову базу.

Таку думку кореспонденту видання Інформаційний Акцент у парламенті висловив нардеп Дмитро Добродомов, коментуючи закриття ГПУ кримінальної справи проти Олександра Єфремова.

Добродомов переконаний, що закриття гучних справ триватимуть і надалі.

«Закриття гучних справ ніколи не припинялося. Справу Лукаш закрили, тепер закрили справу Єфремова, Клюєв де? Бойко спокійно ходить в парламенті і ніякого подання на відкриття кримінальних справ щодо його легендарних вишок немає», – зауважив нардеп.

За словами депутата, наразі в Генпрокуратурі нічого не змінилось.

«Треба розуміти, що Генпрокурор Шокін ще не у відставці, бо немає відповідного указу президента, ми (парламент. – ред.) тільки дали згоду. Виконувачем обов’язків став його заступник. Тобто це той самий Шокін, тільки з іншим прізвищем. Якщо зараз провести опитування щодо довіри до Генпрокуратури, – відсоток буде навіть меншим ніж до Яценюка», – заявив він.

Парламентар сподівається, що новий генпрокурор буде призначений тільки після публічного обговорення.

«Президент не має права після Яреми і Шокіна одноосібно призначати генпрокурора. Призначення Севрука чи Столярчука означатиме, що президент не зрозумів ні вимог суспільства, ані наших західних партнерів», – заявив він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ