Стирол
У 2010-му році «Стирол» увійшов до холдингу OSTCHEM Group, підконтрольного Group DF Фірташа

Народний депутат від «БПП» Володимир Ар’єв каже, що направив Генеральній прокуратурі матеріали щодо схеми виводу грошей за кордон оточенням екс-президента Януковича. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Поінформував ГПУ про місце великої риболовлі – схему виводу грошей за кордон оточенням Януковича. Йдеться про родину Янковських (старший – «герой» України, проти якого СБУ розслідує справу щодо співпраці з терористами)», – пише депутат.

«Ця справа стала об’єктом уваги міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів OCCRP, представнику якого я прокоментував цей випадок. Йдеться про виведення сотень мільйонів доларів концерну «Стірол» з України та ухилення від сплати податків в Україні, Угорщині та інших країнах Європи», – зазначив він.

Ар’єв також повідомив, що список підприємств, які брали участь у відмиванні коштів, не оприлюднює, «щоби не підготувались».

Нагадаємо, у вересні 2010 року концерн «Стирол» увійшов до холдингу OSTCHEM Group, підконтрольного Group DF українського бізнесмена Дмитра Фірташа.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ