ГПУ
ГПУ вимагатиме арешту Єфремова терміном на два місяці

Арешту екс-очільника «Партії регіонів» Олександра Єфремова вимагатиме ГПУ. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає 5 канал.

«Пан Єфремов певний час перебував на території України, потім від’їжджав на територію Російської Федерації, нещодавно звідти повернувся. Але ми затримуємо не тоді, коли хочеться, раніше чи пізніше, а тоді, коли є на це підстави», – сказав він.

Зі слів генпрокурора, колишній голова фракції «Партії регіонів» Олександр Єфремов, зокрема, підозрюється у сприянні створенню так званої «ЛНР».

«Тиждень тому, ми отримали прямі свідчення про його роль в організації так званої ЛНР, і це дало нові аргументи для слідства. Пан Єфремов отримав, очевидно, ми так думаємо, цю інформацію і хотів сьогодні втекти. Тому згідно КПК ми були вимушені його затримати задля недопущення уникнення від слідства, яке має всі підстави для клопотання про його затримання та арешт», – зауважив Луценко.

Він наголосив, що Кримінальний кодекс не передбачає можливості виходу Єфремова під заставу. ГПУ вимагати арешту терміном на два місяці.

Зазначимо, що екс-регіонал Володимир Ландік підтвердив інформацію про те, що він надавав свідчення проти Олександра Єфремова, якого знову затримали.

«Звісно, я давав покази. І надаватиму і надалі, і на суд піду. Тому що ви живете вдома, у Києві, а нас більше мільйона людей, яких Єфремов вигнав із домівок, привівши у Луганськ росіян. У нас забрано все. Ми немає нічого», – зазначив Ландік.

Також він розповів, що будинок Єфремова і по сьогодні охороняється військами «ЛНР», а дружина екс-очільника «Партії регіонів» спокійно живе в «ЛНР».

Читайте: Не Москвою єдиною: Єфремова затримали у «Борисполі» з квитком до Австрії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ