ГПУ перевірить контракти Курченка з провідними нафтовидобувними компаніями
ГПУ перевірить контракти Курченка з провідними нафтовидобувними компаніями

Печерський райсуд Києва надав Генпрокуратурі доступ до контрактів «Укрнафти» та «Укргазвидобування» на продаж скрапленого газу, укладених у 2010-2014 роках із підприємствами олігарха Сергія Курченка, передає Українська правда.

ГПУ отримає доступ до оригіналів контрактів та додаткових документів з компаніями ТОВ «Київоблпропангаз», ТОВ «Черкаси-Газснаб», ТОВ «Харківспецгазснаб», ТОВ «Донецьк-Побутскрапгаз», ТОВ «Чернівці-СПБТ», ТОВ «Кримбутангаз», ТОВ «Луганськпропангаз», ТОВ «Луганськснабгаз», ТОВ «Модус-Вівенді», ТОВ «Харків-СПБТ», ТОВ «Укрхарківгазпостачання-2009», ТОВ «Запорожгаз-2000».

«Укрнафта» і «Укргазвидобування» зобов’язані надати доступ Генпрокуратурі на термін в 30 днів. Якщо цього не зроблять, у компаніях можуть провести обшуки.

Як відомо, раніше Генпрокуратура повідомила, що п’ять екс-заступників губернаторів Київської, Харківської, Черкаської та Донецької областей протягом 2010-2014 року сприяли Курченкові у закупівлі скрапленого газу в «Укрнафти» та «Укргазвидобування» за заниженими цінами, призначеними для населення. Зазначимо, що згодом цей газ продавали комерційним структурам через мережу підконтрольних підприємств.

Читайте: У Мінекології погрожують виставити «Укрнафту» на продаж

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ