Аваков заперечує свою причетність до оборудки із закупівлею рюкзаків для МВС
Луценко не уточнив, у якій справі відкрито провадження проти Авакова

Генпрокуратура України порушила кримінальне провадження проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає УНІАН.

Приводом для цього став лист глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Водночас очільник ГПУ не уточнив, у якій справі відкрито провадження.

У свою чергу, прес-секретар Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Фейсбук написала, що «звинувачення проти нинішнього міністра внутрішніх справ можуть трактуватися як предмет уяви, що не може бути підставою для переслідування міністра».

Прокоментували ситуацію і в МВС. Зокрема, радник Авакова Зорян Шкіряк заявив, що у порушенні кримінального провадження проти міністра внутрішніх справ «немає сенсації», оскільки прокуратура зобов’язана була це зробити після отримання відповідної заяви.

«Мені невідомо, про яку справу говорив генпрокурор. Я не знаю, чому це головна подія дня. Усі повинні усвідомлювати, що всі рівні перед законом і міністр у тому числі. Міністр Аваков також громадянин України», – сказав він.

Нагадаємо, син головного правоохоронця країни Арсена Авакова «засвітився» у фінансовій оборудці з держзакупівлями – він нібито домовлявся з екс-заступником голови МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства.

Водночас, очільник МВС та його син в один голос заперечують свою причетність до оборудки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ