Андрій Клюєв
Клюєва називають серед людей, причетних до розгону Євромайдану 30 листопада 2014 року

Генпрокуратура проводить обшуки в маєтках екс-секретаря РНБО і екс-голови Адміністрації Президента часів Януковича – Андрія Клюєва та екс-заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича. Це перші обшуки у високопосадовців, причетних до трагічних подій на Майдані. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на власні джерела в ГПУ.

«Слідчі дії проводять в елітних будинках Конча-Заспи. А саме – у маєтках Андрія Клюєва та Володимира Сівковича», – розповіли співрозмовники в ГПУ.

Речник голови ГПУ Лариса Сарган підтвердила УП цю інформацію. Сарган додала, що всі інші деталі будуть згодом.

Як відомо, за версією слідства, у ніч проти 30 листопада 2013 року голова КМДА того часу Олександр Попов, діючи за попередньою змовою з колишнім заступником секретаря РНБО Володимиром Сівковичем, начальником головного управління Міністерства внутрішніх справ в місті Києві Валерієм Коряком та іншими високопосадовцями, дав вказівку про завезення на Майдан Незалежності в місті Києві комунальної техніки для встановлення новорічної ялинки.

Серед людей, причетних до розгону Євромайдану 30 листопада,  називають не лише Сівковича і Коряка, але й секретаря РНБО Андрія Клюєва.

Раніше у ЗМІ з’явилась інформація, що обшуки проходять у будинку лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Згодом у ГПУ спростували ці дані. Будинки Клюєва, Сівковича та Ляшка розташовані поряд один із одним. Вони не є державними дачами, а знаходяться в приватному елітному секторі неподалік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ