Клюєв
Генпрокуратура провела обшуки в будинку екс-голови Адміністрації Президента часів Януковича Андрія Клюєва

Обшуки маєтків екс-глави Адміністрації Президента Андрія Клюєва та екс-заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича не дали очікуваних результатів. Про це повідомив начальник управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк, передає Укрінформ.

«За останніми обшуками результату не досягли, не те, чого очікували. Коли був обшук керівника київської міліції, то одного з бажаних результатів досягли, тобто знайшли коштовності, гроші, які вилучили, на них накладено арешт. У майбутньому, якщо буде вирок у справі, їх конфіскують», – сказав Горбатюк.

За його словами, зазвичай обшуки проводяться з метою встановлення додаткових доказів і отримання даних про перебування тих осіб, які значаться в розшуку, а також для виявлення майна, на яке може бути накладено арешт. Вчорашні дії слідчих ГПУ були пов’язані саме з цими завданнями.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 21 червня Генпрокуратура провела одночасні обшуки у восьми приміщеннях в рамках розслідування «майданівських справ». Серед них є будинки, які належать екс-високопосадовцям, зокрема, колишньому главі Адміністрації Президента Андрію Клюєву і колишньому заступнику голови РНБО Володимиру Сівковичу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ